چقدر بدبخت و ضعیفیم.
دوست دارم یه پله بالاتر برم و به رویا فکر کنم و به اینکه همه چی درست می‌شه.
ولی نمی تونم. مثل کسی که باباش رفته از یکی پولِ دو تا نون قرض بگیره ولی دستشو پس فرستادن؛ حالام می‌خوان با دو تا شکلات بچه رو خر کنن تا حال و قیافه باباش رو فراموش کنه و به اون موضوع فکر نکنه.
آره الان یه کم رویایی و فانتزی فکر کردن مثل خوردن همون شکلاتس.شکلات تلخ ۹۹%

وقتی پول ندارمآسایش روانی ندارم بانک می‌خوام چه کار؟
عابربانک می‌خوام چی کار؟
بزنید همه چی رو داغون کنین.
فاصله طبقاتی تو ایران، با وضع ما، با دولت ما هیچ جوره حل نمی‌شه گرونی حل نمی‌شهمگر بزنن همه امکاناتو داغون کنن.
فاصله طبقاتی هیچ جوره حل نمی‌شه مگر خونه‌های آنچنانی ملتو به آتیش بزنن تا ملتی که پول تو جیبشونه به همین اغتشاشگرای تو خیابون که شپش‌های تو جیبشون تو آتیش تق تق می‌کنه  بگن وای ما از دست این گشنه‌ها آسایش و آرامش روانی نداریم و حالا که گرونی بهشون فشار آورده چرا وحشی بازی در میارن؟ چرا اینا وحشی بازی درآوردن ما نتونیم از اینترنت جهانی استفاده کنیم؟ به ما چه اصلا؟؟ و با اولین پرواز خودشونو به جایی برسونن که امکان جستجو در گوگل رو داشته باشن. بتونن از برند فلان لباسشون  تو پیجشون عکس بذارن و لباشونو رو به دوربین غنچه کنن.
به عمرم طعم عدالت تو ایران رو نچشیده بودم. ندیده بودم که امروز دیدم. چی؟ امکان جستجو در گوگل برای هیچ کس مقدور نیست.
آره منم به گوگل نیاز دارم. به سایت های دیگه نیاز دارم.
اما دارن مسخره‌مون می‌کنن. آقا می‌خوام صد سال سیاه گوگل کار نکنه.
 به کسی رو بدی سوارت می‌شه. هشتاد میلیون جمعیت داریم به چند نفر سواری می‌دیم. سالهای سال.
طرف می‌گه هر کس دید پول بهش تعلق نگرفته و واقعاً احساس نیاز می‌کنه به ما بگه حالا هجده میلیون بشه نوزده میلیون چه اشکالی داره!!؟ هدف ما رفع نیاز مردمه.
آخ کمرم درد گرفت.نفر بعدی.نفر بعدی بیاد این پرنسس زیبا رو کول کنهنفر بعدی.نفر بعدی

الان نمی تونم و نمی‌دونم هیچ گهی بخورماگه زنده موندم نمی‌ذارم یه روز کسانی مثل من این خفت رو تحمل کنن این حجم از ناامیدی رو.

به رفتن فکر می‌کنی؟؟؟تو رو قرعان؟؟به رفتن فکر می‌کنی؟؟؟؟؟؟!!! برو از این آب و خاک عزیزم هر چه سریعتر لطفابذار با درد خودمون بمیریم.

.

.

.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شعر و ادب نوین فارسی و عربی تربیت فرزندم Black Swan موسسه مبتکران شیمی دانلود فایل Kellie summerodi مشاورین کرمان